مقایسه 3 گوشی honor30

مقایسه ۳ گوشی honor30

Posted on Posted in مقایسه موبایل ها

با سلام خدمت دوستان گرامی. امروز قصد داریم به مقایسه ۳ گوشی honor30 وhonor30 pro و honor30 pro plus صحبت کنیم. در مورد honor30 pro چندی پیش شرح دادیم و مشخصات آن را با هم بررسی کردیم. امروز قصد داریم مختصری در باره آن بگوییم و توضیحاتمان را تکمیل کنیم.

مقایسه 3 گوشی honor30
مقایسه ۳ گوشی honor30

این ۳ گوشی تفاوت چندانی با هم ندارند پس به بررسی نکاتی جزیی در باره آنها میپردازیم. هر ۳ گوشی از قدرت و سرعت قابل توجهی برخوردار هستند و هیولاهای سال ۲۰۲۰ شناخته شدند. honor در تاریخ امروز ۲۷ فروردین مورخ ۱۵ آوریل از این ۳ محصول پرده برداری کرد. این سه مدل در نسخه های ۱۲۸ و ۲۵۶ گیگابایتی به همراه ۶ و ۸ گیگابایت رم عرضه خواهند شد که البته در مدل plus رم ۱۲ گیگابایتی نیز دیده میشود. همچنین تفاوت نه چندان زیادی در دوربین این محصول وجود دارد. در مدل ۳۰ دوربین ۴ گانه ۴۰ mp, pereskope 8 mp, 8 mp و ۲ mp و در مدل ۳۰ پرو ۴۰ mp, pereskope 8 mp, 16 mp, و ۲ mp و در مدل ۳۰ پرو پلاس ۵۰ mp, pereskope 8 mp, 16 mp, و ۲ mp دیده میشود. و هر ۳ مدل دوربین سلفی ۳۲ مگاپیکسلی دارند که در مدل پرو پلاس از یک دوربین ۸ مگاپیکسلی نیز علاوه بر دوربین ۳۲ مگاپیکسلی بهره میبرد.

از نقاط ضعف این ۳ مدل باطری آن میباشد که متاسفانه نه با نوع و سایز صفحه و نه با این سی پی یو و رم هیچ تناسبی ندارد. همچنین استفاده از شارژ سریع ۴۰ وات و استفاده از شبکه ۵جی با این باطری ۴۰۰۰ میلی آمپری تناسب ندارند.

جمعبندی
این سه مدل هر ۳ دارای پردازنده ۱۲ هسته ای هستند. و بسیار قدرتمند و قوی میباشند. فقط در زمینه باطری بسیار ضعیف عمل کرده اند و هیچ نقطه ضعف دیگری در این ۳ مدل دیده نمیشود. همچنین در باره قیمت آنها باید بگوییم به ترتیب حدود ۴۰۰ یورو ۵۲۰ یورو و ۶۵۰ یورو قیمتگذاری شدند.

برای مطالعه تمام مقالات مقایسه موبایل ها کلیک کنید.

نویسنده سید کسری فردوسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *